اختلالات روانی بزرگترین عامل رنج و ناتوانی در جهان هستند.


متخصصان بیماریهای روانی می گویند که اختلالات روانی بزرگترین عامل رنج و ناتوانی در جهان هستند.
نزدیک به ۴۵۰ میلیون نفر در جهان از اختلالات روانی رنج می برند که بیش از سه چهارم آنها در کشورهای در حال توسعه زندگی می کنند.
سازمان بهداشت جهانی می گوید که هشتاد درصد افرادی که در کشورهای در حال توسعه از اختلالات روانی رنج می برند تحت درمان قرار نمی گیرند.
/ 3 نظر / 6 بازدید
بروز دانلود

سلام دوست عزیز تشکر میکنم از شما بابت وب جالب با مطالب مفیدت ما یه سایت جدید راه اندازی کردیم و واسه شروع نیاز به نویسنده داریم... اگه شما توانایی و وقت برای همکاری با ما رو دارید لطفا از طرق پست ثابت وبسایت با ما در ارتباط باشید. آدرس های ما: http://www.broozdownload.ir/ http://www.broozdownload.com/(در حال حاظر غیر فعال...)

مریم

سلام میشه یه مشاوره به من بدید؟ من روانشناسی عمومی خوندم برای ارشد دانشگاه شهید بهشتی دانشجوی مجازی میگیره از بین سه رشته روانشناسی خانواده درمانی روانشناسی بالینی کودک و نوجوان و مشاوره خانواده کدوم رشته برای بازار کار و ادمه تحصیل در خارج از ایران مناسب تر و کارایی تر؟اگه لطف کنید و هر هر چه زودتر به من خبر بدید ممنون میشم

رها

سلام وخداقوت.خیلی خوشحالم که بطور اتفاقی با وبلاگ شما آشنا شدم. بهمین خاطر فرصتو غنیمت میشمرم واسه سوالای بی جوابم و همینطوره مشاوره ام از جانب شما. امیدوارم که شما هم جوابشون بدین. اول اینکه باید بگم من اصلا خودمو باور ندارم و اصلا هم اعتماد به نفس ندارم ولی عاشق درس و کتاب و مطالعه ام . والان هم بخاطر ترس از کنفرانس دیگه قید ادامه تحصیلو زدم اخه دوره ی لیسانسمو با استرس به پایان رسوندم اونم با کلی تلاش که خودم می کردم واسه اینکه عقب نمونم. همه بهم میگن ادامه بده اخه پشتکارم خیلی زیاده ولی ترس درونیم از کنفرانس دادن و حضور در جمع نمیذاره ادامه بدم مثل یه سد نفوذناپذیر جلوم وایساده و هر کاری هم می کنم نمی تونم خودمو باور کنم و ترس مبهممو کنار بذارم نمی دونم چرا.؟؟؟ نمیدونم باید این موضوع رو ریشه یابی کرد یا نه ؟؟اخه ریشه ی نوع تربیت و دوران کودکی و ووووخیلی در اعتماد ب نفس ادم تاثیر دارن.واینکه من اصلا به رشته علوم انسانی علاقه نداشتم ولی ......نمیتونم همه مشکلاتمو تایپ کنم............ الان یه هفته ای هست دارم منابع ارشد روان شناسیو چک می کنم که ببینم اگه شد و جراتشو پیدا کردم سال اینده اگه زنده بودم تو ا